Galeria fotografii
Komentarze do zdjęć z dnia 2014-07-19
andi72[2014-07-19 01:25:15] dasz rade bez nocowania ruszaj od Polanki, chyba że masz więcej czasu to możesz
[2014-07-19 16:41:06] Życzyłbym sobie takiej pogody i tych widoków w sierpniu przy zdobywaniu Sławka.
[2014-07-19 16:38:51] Rado¶ć ze zdobycia to raz, a dwa to z pogody a co za tym idzie z pięknych widokó
[2014-07-19 16:36:49] Trochę Ci zazdroszczę. Będ±c na Krywaniu takich ¶licznych widoków nie miałem. Fo
Podróże Obieży¶wiatki [2014-07-19 16:46:25] wow! byłam na Filipinach i nurkowałam tyle razy w Tajlandii i jeszcze nie miałam
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.
























