Galeria fotografii

Komentarze do zdjęć z dnia 2014-07-19

Zdjecie WłOCHY / Apulia / po drodze do Vieste / widok na Baja di Zagare
ewa587 ewa587
[2014-07-19 17:44:48] wspaniale
Zdjecie SłOWACJA / tatry wysokie / długi staw  / w drodze na mał± wysok±
andi72 andi72
[2014-07-19 01:25:15] dasz rade bez nocowania ruszaj od Polanki, chyba że masz więcej czasu to możesz
Zdjecie SłOWACJA / Spisz / Zamek Lubownia / Widok na Star± Lubownię
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 17:07:17] Powróciły złe wspomnienia.
Zdjecie SłOWACJA / tatry wysokie / mała wysoka / widok na Bradavice 2476 m npm
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 16:59:23] Proszę namiary na ten szlak-trasę.
Zdjecie SłOWACJA / Tatry Wysokie / Slavkovsky Stit / Łomnica ze Sławkowskiego
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 16:41:06] Życzyłbym sobie takiej pogody i tych widoków w sierpniu przy zdobywaniu Sławka.
Zdjecie SłOWACJA / Tatry Wysokie / Krywań / Rado¶ć zdobywców
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 16:38:51] Rado¶ć ze zdobycia to raz, a dwa to z pogody a co za tym idzie z pięknych widokó
Zdjecie SłOWACJA / Tatry Wysokie / Krywań / Rado¶ć zdobywców
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 09:19:15] Piękny kadr + przekaz.
Zdjecie SłOWACJA / Tatry Wysokie / Krywań / Na Krywaniu
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 16:36:49] Trochę Ci zazdroszczę. Będ±c na Krywaniu takich ¶licznych widoków nie miałem. Fo
Zdjecie FILIPINY / Westrn Visayas / Bohol / nurkowanie2
Podróże Obieży¶wiatki Podróże Obieży¶wiatki
[2014-07-19 16:46:25] wow! byłam na Filipinach i nurkowałam tyle razy w Tajlandii i jeszcze nie miałam
Zdjecie LITWA / ... / Wilno / Wileńska starówka
[konto usuniete] [konto usuniete]
[2014-07-19 19:13:25] Widzę wieżę Giedymina
Zdjecie KANADA / Kolumbia Brytyjska / Minnewanka lake / Kolory Kanady
Podróżnik¶wiat Podróżnik¶wiat
[2014-07-19 21:11:21] Wspaniale wykonane zdjęcie!
Zdjecie NIEMCY / Bawaria / Landsberg am Lech / Landsberg am Lech
tearose tearose
[2014-07-19 22:41:20] Ciekawe ujęcie.
Zdjecie POLSKA / - / MIELNO / ZAPADA ZMROK
renat renat
[2014-07-19 22:50:38] JA KOCHAM POLSKIE MORZE I GÓRY TE KOLORY , ZIELEŃ , PTAKI ...
Zdjecie POLSKA / - / MIELNO / ZAPADA ZMROK
tearose tearose
[2014-07-19 22:48:17] Bardzo lubię Bałtyk, te chwile i te widoki:)

Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl